duyuruReklamsız ve kesintisiz radyo keyfini yaşamak için sizlerde hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Ebru Yaşar – Sessize Aldım

Ebru Yaşar – Sessize AldımEbru Yaşar – Sessize Aldım

Bugün AyFM radyolarında duyduğunuz. Ebru Yaşar – Sessize Aldım şarkısını tanıtıma aldık, sevgili müzik sevenlerin merakla beklediği Ebru yaşar şarkılarına bir yenisi daha eklendi. Doğan Music Company. Youtube resmi sayfasında duyurduğu şarkıyı, AyFM bugün şarkı listesine ekledi ve artık Onine DJ arkadaşlarımızdan istek isteyebilirsiniz.

Reklam ( Sessize Aldım )

AyFM Ebru Yaşar Şarkıları

Türk Müziğinin güçlü seslerinden birtanesi olan sanatçımızın. Bu güzel şarkının tanıtımını yapmak AyFM için büyük gururdur. Müzik severlerin herzaman yanında olmaktan büyük bir zevk alıyoruz. Ünlü şarkıcıların çıkarttığı albümlerindeki şarkıları sizlerle paylaşıyoruz. Ebru Yaşar şarkılarıda aynı zamanda, AyFM listelerinde bulunmaktadır. Güncel şarkı listesine bir yenisini daha eklediğimize göre, şarkımızın Youtube istatistik raporuna bakmaya geçelim.


Sessize Aldım Youtube İstatistik

Doğan Music Company resmi Youtube sayfasına eklenme tarihi 09.04.2021 olan şarkımız, 2 günlük raporu şu şekildedir. 42.470 görüntelenme alan şarkı gösteriyorki Ebru Yaşar hayranları yine ünlü sanatcıyı yalnız bırakmamış. İyi bir çıkış alan şarkı önümüzdeki günlerde daha ileri giderek listeleri kırıp geçiriceğini gösteriyor. Ünlü şarkıcımıza başarıların devamını diliyoruz. Pandemi dönemi vakaların artmasıyla yeni gelen önlem tedbirleri biraz zorlasada, yinede albüm ve şarkı tanıtımları hızla sürdüren. Halka biraz olsun moral veren sanatcılarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Şarkımızı dinleyelim.

“Sessize Aldım” Şarkı Sözleri

Aşk değil mübarek sanki ömür törpüsü
Ah sırat köprüsü
Aşk değil mübarek sanki ömür törpüsü
Ayın karanlık yüzü

Sessize aldım dünyayı
Huzuru huzuru dinliyorum
Sessize aldım dünyayı
Huzur mu kusur mu bilmiyorum

Bensiz devam et, hadi devam et
Yola devam et, düpe düz ihanet
Arkanı dönme bile, hadi devam et
Safkan ihanet Sessize aldım dünyayı
Huzuru huzuru dinliyorum

#EbruYaşar #SessizeAldım


Yazar: admin

Görüntüleme: 754

Kategori: Radyo Haberler

Yayınlanma Tarihi: 11 Nisan 2021

Cevap bırakın

AYFM.NET

Gündelik yaşamımızın her anında bizlere eşlik eden şarkıları sizlere reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor ve eğlenceli yayınlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - AYFM.NET | Reklamsız Sanal Radyo Keyfi