duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Selami Ferses – Demedim Mi?

Selami Ferses – Demedim Mi?Selami Ferses – Demedim Mi?

Merhaba sevgili müzik sevenler. Buğün yine Selami Ferses’in Gönül Dağı dizisinde seslendirdiği. Ramazanın gelmesiyle çoşan gönüllere bir ses olduğunu gördük ve sizinle paylaşmak istedik. Selami Ferses – Demedim Mi? isimli şarkısı artık AyFM radyolarında dinleyebileceğiniz gibi, TRT ‘nin resmi youtube kanalında da dinleyebilirsiniz.

Reklam ( Demedim Mi? )

Gönül Dağı Selami Ferses

TRT’nin sevilen dizilerinden olan Gönül Dağı dizisi, tüm hitleri almaya devam ediyor. Tamamen kırsal kesimde çekilen gayet doğal olan dizi. Oyuncularında şiveleriyle halk tarafından sevilen bir karakter çıkardı. Dizi içerisinde birçok karakter olması yanısıra birden çok konuyla dağılması, ayrıca izlenme oranını yükseltiyor. Selami Ferses’de bu karakterlerden biridir. Diziye ayrı bir hava katan ve çok sevilen biri olan Selami Ferses söylediği şarkılarla gönüllere taht kurmaya devam ediyor. Bu haftaki bölümde Ramazan-ı Şeris olması vesilesiyle söylediği ilahi yine beğeni topladı biraz sonra youtube istatistiklerini sizlerle paylaşıcaz.


Demedim Mi Youtube İstatistik

Geldik çok sevilen şarkıcımızın dizide seslendirdiği şarkımızın Youtube istatistik bilgilerine. Henüz eklenme tarihi 2 gün olmuş yani 17.04.2021 tarihinde eklenen şarkımız şuana kadar izlenme oranı tam olarak 154.052 bu oran AyFM dinleyicileri bakımından iyi bir durumdur. İki günlük eklenen şarkının bu kadar dinlenmesi ileriye dönük güzel mesajlar vermektedir. Selami Ferses’e AyFM olarak başarıların devamını diliyoruz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 2241

Kategori: Radyo Haberler

Yayınlanma Tarihi: 19 Nisan 2021

Cevap bırakın

AYFM.NET

Gündelik yaşamımızın her anında bizlere eşlik eden şarkıları sizlere reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor ve eğlenceli yayınlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - AYFM.NET | Reklamsız Sanal Radyo Keyfi