duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Feride Hilal Akın & İlyas Yalçıntaş – Şehrin Yolu

Feride Hilal Akın & İlyas Yalçıntaş – Şehrin Yolu
Müzik severlerle yine bir eserle birlikteyiz Feride Hilal Akın & ilyas Yalçıntaş Şehrin Yolu, mükemmel bir düet. Bu çalışmayla ilgili sizlere bilgi vermeye çalışıcaz. Şehrin Yolu Şarkı Sözleri, ve Nezaman Çıktığı, Hakkındaki Bilgileri biraz sonra sizlerle paylaşıcaz..

Reklam ( Feride Hilal Akın – Şehrin Yolu )Yayınlandığı tarih 11 Mayıs 2018 de olmuştur Netd müzik tarafından yayınlanan video Youtubede 151.203.596 izlenme almış durumda, Hit şarkılar arasında dolaşan eser çok beğeni almıştır. Feride Hilal  Show tv de yayınlanan yeni gelin dizisindende ekranlarda çok görmüştük sesiylede hayranlarını etkisi altında bırakıyor. Söz & Müzik: İlyas Yalçıntaş, Düzenleme: Aytaç Kart, Yönetmen: Hasan Kuyucu. Kendilerine bu güzel çalışma için teşekkürlerimizi iletiyoruz, başarılarının devamını dileriz.

 ilyas Yalçıntaş  – Şehrin Yolu,” şarkı sözleri

ile Bu aşkın tozlu yolunu bulduğum yerden Gündüz gözü görmediğim çaldın benden Sürgün gibi çekmediğim kalmadı senden Ellerimle yazdım bu sonu Şimdi yerle bir şehrin yolu Gönlüme girdin ama son oldu yalancı gül sevemem Bin kere geldin ama hiç oldu yürekle yol çizemem Dertle bir oldum adım çok yandı sonunda kal diyemem Gözlerimin içine kar yağdı soğukla baş edemem


Yazar: admin

Görüntüleme: 759

Kategori: Radyo Haberler

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2021

Cevap bırakın

AYFM.NET

Gündelik yaşamımızın her anında bizlere eşlik eden şarkıları sizlere reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor ve eğlenceli yayınlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - AYFM.NET | Reklamsız Sanal Radyo Keyfi