duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Pinhâni – Bilir O Beni Sözleri

Pinhâni – Bilir O Beni Sözleri

Pinhâni – Bilir O Beni Sözleri

Pinhâni – Bilir O Beni Sözleri. Merhaba Sevgili Müzik severler Uzun bir aradan sonra yine AyFM listelere Geri Dönmeyi Başarıyor. Sizlerle birlikte En güzel Şarkıları Yorumlamaya ve denetlemeye devam ediyoruz. Buğün temiz listemize bakıyor ve Pinhâni’yi görüyoruz sizler için Bilir O Beni Sözleri‘ni ele alıyoruz ve yorumlarda sizde bizlere destek vermenizi bekliyoruz.

Reklam

Herzaman yaptığımız gibi Pinhani Bilir O Beni Şarkımızın Youtube ve Diğer Verilerine Gözatmamız Gerekiyor. Pinhâni’nin 2022 yılında tekli olarak yayımladığı ilk şarkı 24 Şubat Gibi Youtube Eklenmişi ve Şu Zamana Kadar Nekadar izlendiğini Bilmek istermisiniz. Tam 32.573.799 Bu güzel bir Oran Biliyoruz. Pinhâni’ye burdan başarılarının devamını diliyoruz. Güzel bir oranla yolunda Daha çok Başarılar almasını Biz Fanları olarak Diliyoruz.

Bilir O Beni Bilgileri

Şarkımızın genel olarak bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Bilir O Beni Şarkımız 24 Şubat 2022 Tarihinde Youtube’de Yayına sürülmüştür. Söz-Müzik-Düzenleme: Sinan Kaynakcı tarafından emek verilmiştir. Yönetmen: İmre Haydaroğlu ve Set amiri olarak  Mahir Demir’in olduğunu Görüyoruz. Kayıt kısmında Selim Aydın Ayrıca Bas gitar. Mikste Berk Kula Masteringde Eray Polat olarak kadroyu tamamlıyoruz. Gelelim Şarkımızın Sözlerine Aşağıda Şarkı Sözlerini Bulabilirsiniz.

Bilir O Beni – Sözleri

Bugün aramadım ama bilir o beni
Çok uzaktayım ama görür o beni
Eve dönemedim ama bulur o beni
Bana acımadı ama sever o beni

Karşıma geçsin, göğsüme vursun
Ben soru sormam, o bana sorsun
Kim daha yorgun, kim daha üzgün
Bilir o beni, bilir o beni, bilir o beni

Bugün aramadım ama bilir o beni
Bana acımadı ama sever o beni

Bilir O Beni | Pinhani – Şarkı Sözleri | Bilir O Beni Şarkı Sözleri | Pinhâni |


Yazar: admin

Görüntüleme: 723

Kategori: Radyo Haberler

Yayınlanma Tarihi: 04 Nisan 2023

Cevap bırakın

AYFM.NET

Gündelik yaşamımızın her anında bizlere eşlik eden şarkıları sizlere reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor ve eğlenceli yayınlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - AYFM.NET | Reklamsız Sanal Radyo Keyfi