duyuruReklamsız ve kesintisiz radyo keyfini yaşamak için sizlerde hemen radyomuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Reklamsız Radyo Dinle

Reklamsız Radyo Dinle

Reklamsız Radyo Dinle dedik ve başlıyoruz. 🙂 Müzik severlerin en can alıcı noktasıdır. Çalan şarkının bölünmesi, bende sevmiyorum arkadaşlar. Bir parça girişi yapıldıktan sonra bölünmeden dinlemek özellikle programda DJ varsa off off. Bazıları durmadan şarkıyı bölerek araya girip boş boş konuşur, işte asıl çıldırdığım noktada burasıdır. Neyse AyFM olarak şuan Otodj aktif durumda, sadece 4 DJ programcımız bulunmaktadır.

Reklam ( Radyo Dinle )

Reklamsız Radyo Dinle

Vucudunuzun reçetesi olucak şarkıları AyFM’de bulabilirsiniz. Güncel şarkıları takip etmekden bıkmış olucaksınızki sizleri bu konuda anlıyoruz. Her zaman yeni çıkan albümleri takip etmek, biraz zor olsa gerek ki kaçırdığınız bazı şarkılar oluyor. Bu konuda üzülmeyin AyFM sizin yanınızda kolaylık sunuyor. Zaman içerisinde bu rahatlığa alıştıkdan sonra yeni çıkan albümleri buradan takip etmeye başlıycaksınız. Gülben Ergen şarkıları, Sezen Aksu albümleri, Ebru Yaşar’ın yeni çıkardığı parçaları ilk radyomuzda dinleyin. Üstelik reklam yok kesinti yok programcının şarkıyı bölmesi yok. Tam anlamıyla huzurla parçaları dinleyebiliceğiniz bir mekandır.

Radyo Sohbet Chat

Sohbet odalarımız sayesinde Müzik dinlerken chat yapma imkanı vardır. Mobil uyumlu web sitemizin ayrıca Android ve iOS cihazlarla uyumlu sohbet girişide mevcuttur. Sanal sohbet ortamında arkadaş çevrenizi genişletmek istiyorsanız tam yerindesiniz. Ana başlıkta belirtmiştik Reklamsız Radyo Dinle, Bu başlık devam etseydi Sohbet Chat yap şeklinde uzatılabilirdi. 🙂 Keyifli Sohbetler Müzik Keyifleri Diliyoruz.


Yazar: admin

Görüntüleme: 242

Kategori: Sohbet Odaları

Yayınlanma Tarihi: 25 Şubat 2021

Cevap bırakın

AYFM.NET

Gündelik yaşamımızın her anında bizlere eşlik eden şarkıları sizlere reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor ve eğlenceli yayınlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - AYFM.NET | Reklamsız Sanal Radyo Keyfi