duyuruSizde hemen en iyi müzikleri dinlemek için radyonuzu açın!
facebook twitter instagram skype

Ece Seçkin – Yastık

Ece Seçkin – YastıkEce Seçkin – Yastık

Ece Seçkin – Yastık Artık AyFM sanal radyolarında istek isteyebilirsiniz. Yastık Şarkı sözleri sizlerle paylaşıyoruz. Ece Seçkin Kimdir. Yastık şarkı sözlerini nerede?,  Tüm bu sorulara AyFM le birlikte cevap bulucaksınız. Şarkılar ve açıklamaları her geçengün çoğaldıkca bilgilendirme bazlı daha fazla insana ulaşabiliyoruz. Sizler sayesinde AyFM sanal radyo ismi İnternette hitm almaya devam ediyor.

Reklam ( Ece Seçkin Şarkıları )

Ece Seckin - Yastık

Ece Seckin – Yastık

Ece Seçkin Özet Biyografisi

Ünlü şarkıcı ve film sanatcılarımızı tanıyoruz. Bir de yeni ünlü adaylarımızı tanıyalım. Ece Seçkin 1991 Yılının Eylül’ün 12’sinde dünyaya gelmiştir. Müzik hayatına çok erken yaşlarda başladığını biliyormuydunuz.? Evet 3 yaşında başlamış ve annesi’nin büyük yardımlarıyla daha başarılı olma yolunda adımlar attığını öğrendik. Sayğı değer annesi Piyano öğretmenidir. Tabiki annesi’den aldığı dersler, yetenekleriyle birleşince, 1998 yılında katıldığı konservatuvar sınavında. Piyano bölümünü birincilikle kazandı. Sadece Müzik tutmusu olmayan genc şarkıcı farklı olarak. Filiz Coşkuner’den bale dersi de almıştır. Ece Seçkin’e AyFM olarak başarılarınnın devamını diliyoruz.

“Yastık” Youtube istatislik

Bütün şarkıların verilerini izlediğimiz gibi, “Yastık” şarkısınıda youtubede izlemeye aldık. Netd Müzik tarafından eklenen şarkı, 19 Mar 2021 tarihinde yayına başlamış bulunmaktadır. Youtube trend videolar sıralamasında bu hafta 14. sırada olması artı bir ayrıcalıktır tabiki. Görüntülenme sayısı 3.121.824 görüntüleme almış ve şuana kadar iyi durumda gittiğini açık yüreklilikle söylebiliriz. Sanal Radyoların 1. Numarası AyFM sıralamasında bu hafta Ece Seçkin’i 1. sıraya koyduk tüm radyo yayıncı arkadaşlarımızın açılış şarkısı olmuştur. Güzel bir çıkış şarkısı olan Yastık için şarkı sözlerine geçelim.


“Yastık” Şarkı Sözleri

Gel yaslan olsun göğsüm sana yastık
Al ömrüm senin bütün derdi bana kalsın
Gülmedi gülmez ki şu kara bahtım
Aşkım(yavrum) beni değil bütün şehri yakacaksın

İsterse tutup beni uçurumdan atsınlar
Sen işle bütün günahları bana yazsınlar
Geçmiyor saatler seni görmesem karşımda
Belki biraz deliyim o da aşkından

Sarsacak bak beni
Bu halim tam salak serseri
Peşinden koşsam alsam seni
Onlar boş ,çok sanal,sentetik
İstersen parçala başımda taş
Zaten geçiyor bir tek nazın bana
Ara ne zaman düşerse başın dara
Sakın üzülme duysam canım yanar

Anlatır halimi şu duvarların bir dili olsa
Bir dert yetmez, sana az dedi bin veriyor bak

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 1012

Kategori: Radyo Haberler

Yayınlanma Tarihi: 24 Mart 2021

Cevap bırakın

AYFM.NET

Gündelik yaşamımızın her anında bizlere eşlik eden şarkıları sizlere reklamsız ve kesintisiz olarak sunuyor ve eğlenceli yayınlarıyla sizlere keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyoruz.

Takip Et

Sosyal medyada bizi takip etmeyi unutmayın!

facebook twitter instagram skype
© 2021 Copyright - AYFM.NET | Reklamsız Sanal Radyo Keyfi